VaF Náchod

Pekelská 70
Náchod
547 01
Česká republika

Tel.: +420 777 638 778
E-mail: info@hradkydozahradky.cz


Poloha sídla VaF na mapě České republiky


Poslední aktualizace: 30.10.2016O nás

Drobné dekorační předmětyV oblasti výroby a prodeje dekoračních předmětů do zahrad se pohybujeme již několik let. Prvními výrobky v počátcích naší činnosti byly drobné dekorační předměty, například hlavy různých tvarů, květináče, sošky. Zároveň s výrobou drobných předmětů do zahrad jsme se pustili do vývoje prvních "prototypů" ozdobných hrádků, zkoušeli jsme různé materiály a provedení až jsme došli k finální podobě výrobků, které Vám nabízíme v sekci Produkty - Hrádky do zahrádky.

Obrázek prvního prototypu hrádkuJen díky dlouholeté zkušenosti a testování nabízíme výrobky té nejlepší kvality, všechny ručně zpracovávané a vyrobené z přírodních materiálů. Přesvědčte se na vlastní oči a prohlédněte si naší nabídku hrádků. Ozdobné miniatury hrádků si pořídilo do svých zahrad již mnoho zákazníků a slouží jim ke spokojenosti mnoho let. Přesto se nemusíte obávat, že byste na ně narazili během cestování po naší vlasti při pohledu do každé zahrady.

Díky variabilitě rozestavení jednotlivých dílů je každý exemplář originálem!

Aktuality z našeho Facebooku© 2016 VaF Náchod - Výroba a prodej dekoračních předmětů a miniatur hradů do zahrad - "Hrádky do zahrádky"